Wędzarnie Borniak - niezawodne i ekonomiczne rozwiązanie

Wędzarnie Borniak - niezawodne i ekonomiczne rozwiązanie

Wędzarnie Borniak - niezawodne i ekonomiczne rozwiązanie

Wędzarnie Borniak to inwestycja, która pozwoli Ci znacznie niższym kosztem przyrządzić produkty i potrawy o unikalnym dymnym aromacie - a do tego bez wychodzenia z domu! Przekonajmy się zatem, dlaczego urządzenia te są ekonomicznym, a do tego niezawodnym rozwiązaniem.

Oszczędność energii i maksymalna wygoda - wędzarnie Borniak

Jeśli szukasz rozwiązań oszczędnych, które łączą w sobie najlepsze walory użytkowe oraz aspekt ekonomiczny, trudno o lepszy wybór niż Borniak. Wędzarnie tego producenta to nowoczesne urządzenia, które stosunkowo niedawno pojawiły się na rynku. Fakt ten znajduje odzwierciedlenie w ich budowie - zarówno w kwestii wykorzystanych materiałów, jak i samej konstrukcji oraz zasady działania.

Wędzarnie Borniak zasilane są prądem elektrycznym, a dym wytwarzany jest ze specjalnych zrębek wędzarniczych (dostępne są różne rodzaje o nieco odmiennych walorach aromatycznych). Magnetycznie zamykane drzwiczki, w połączeniu z silikonową uszczelką oraz specjalną technologią izolacji ścian, zapobiegają niepożądanej utracie ciepła. Dzięki temu urządzenia są znacznie bardziej energooszczędne, co wprost przekłada się na niższy koszt wędzenia.

Nie bez znaczenia jest również sama jakość wykonania urządzenia. Wnętrze komory wędzarniczej, misa ociekowa oraz pojemniki na wodę i popiół wykonane zostały ze stali nierdzewnej, która jest niezwykle prosta w utrzymaniu. Kolejną zaletą jest łatwy dostęp do wnętrza wędzarni, co dodatkowo ułatwia czyszczenie. Zewnętrzna obudowa wykonana została natomiast z blachy alucynkowej - stop ten doskonale zabezpiecza przed korozją, dzięki czemu urządzenie może stać również na zewnątrz.

Wędzarnie Borniak - trudno o lepszy wybór!

Jeśli szukasz sprzętu do wędzenia ulubionych produktów, który nie będzie generować ogromnych kosztów, a jednocześnie posłuży Ci przez wiele lat bez żadnej awarii, oferta Borniak jest dla Ciebie! Zapraszamy do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone.