Smoke and Fire Festival 17-18 Sierpień 2024 - Maldon Wielka Brytania

Smoke and Fire Festival 17-18 Sierpień 2024 - Maldon Wielka Brytania

Smoke and Fire Festival 17-18 Sierpień 2024 - Maldon Wielka Brytania

Smoke and Fire Festival w Maldon - Święto Ognia i Smaku!

W malowniczym miasteczku Maldon, znane nie tylko z produkcji tradycyjnej soli morskiej, ale i jako miejsce spotkań miłośników kulinariów, Smoke and Fire Festival ponownie rozpala pasje. Zaplanowany na 17 i 18 sierpnia 2024 roku, wydarzenie obiecuje zgromadzić najlepsze z barbecue, muzyki na żywo i rozrywki dla całej rodziny w niezapomniany weekend.

Festiwal, słynący z prezentacji sztuki wędzenia i grillowania mięs do perfekcji, przyciąga zwiedzających z całego kraju. Goście mogą oczekiwać kuszącej gamy potraw, od wolno gotowanych brisketów i soczystych żeber, po różnorodne opcje wegetariańskie, wszystkie przygotowane przez najbardziej doświadczonych pitmasterów i szefów kuchni w Wielkiej Brytanii.

Oczywiście, nie mogło zabraknąć również firmy Borniak, znanego producenta wędzarni i akcesoriów do grillowania. Odwiedzający będą mieli niepowtarzalną okazję spróbować wyjątkowych dań przygotowanych z użyciem sprzętu Borniak, co zapewni prawdziwą ucztę dla podniebienia dla wszystkich miłośników grillowania.

Ale to nie tylko o jedzenie chodzi; Smoke and Fire Festival w Maldon to pełne doznanie sensoryczne. Żywe zespoły i DJ-e zapewnią ścieżkę dźwiękową na weekend, tworząc żywą atmosferę idealną do tańczenia lub po prostu cieszenia się towarzystwem przyjaciół i rodziny. Interaktywne warsztaty i pokazy gotowania oferują szansę nauczenia się nowych umiejętności i sekretów od ekspertów, czyniąc to wydarzenie obowiązkowym punktem dla każdego, kto pasjonuje się jedzeniem, muzyką i duchem wspólnoty.

Z aktywnościami i rozrywką dostosowanymi do wszystkich grup wiekowych, Smoke and Fire Festival w Maldon to idealne miejsce na rodzinny dzień lub weekendowy wypad. Zaznaczcie więc 17 i 18 sierpnia 2024 w kalendarzach i przygotujcie się na uczta dla zmysłów na jednym z najbardziej żywych i smakowitych festiwali w Wielkiej Brytanii.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone.