Smoke and Fire Festival 20-21 lipca 2024 r. – Ascot Wielka Brytania

Smoke and Fire Festival 20-21 lipca 2024 r. – Ascot Wielka Brytania

Smoke and Fire Festival 20-21 lipca 2024 r. – Ascot Wielka Brytania

Smoke and Fire Festival w Ascot – Nie Tylko Grill, ale i World Butcher Wars!

Największy w Wielkiej Brytanii festiwal grillowania i gotowania na ogniu, Smoke and Fire Festival, powraca na słynnym torze wyścigowym Ascot, 20-21 lipca 2024, z jeszcze większą dawką atrakcji! W tym roku wydarzenie uświetni światowa wojna rzeźników – World Butcher Wars, gdzie najlepsi rzeźnicy z całego świata zmierzą się w zawodach pokazujących ich niezwykłe umiejętności i kreatywność w obróbce mięsa.

Oczywiście, nie mogło zabraknąć również firmy Borniak, znanego producenta wędzarni i akcesoriów do grillowania. Odwiedzający będą mieli niepowtarzalną okazję spróbować wyjątkowych dań przygotowanych z użyciem sprzętu Borniak, co zapewni prawdziwe uczta dla podniebienia dla wszystkich miłośników grillowania.

Poza niezapomnianymi pokazami gotowania na żywo i rywalizacją rzeźników, uczestnicy festiwalu mogą liczyć na bogaty program muzyczny z udziałem znakomitych zespołów i DJ-ów oraz mnóstwo rozrywki dla rodzin z dziećmi. Smoke and Fire Festival w Ascot to idealne miejsce na spędzenie weekendu pełnego smaków, dźwięków, emocji i niezapomnianych wrażeń kulinarnych.

Przygotuj się na festiwal, który z pewnością zostanie na długo w pamięci. Zapraszamy do Ascot – miejsca, gdzie pasja do gotowania na ogniu łączy się z miłością do dobrej muzyki i zabawy. Nie przegapcie Smoke and Fire Festival 2024!

Zapraszamy po więcej informacji na stronę festiwalu.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone.