BBQ Expo - Kwiecień 5-8, 2024 - Włochy

BBQ Expo - Kwiecień 5-8, 2024 - Włochy

BBQ Expo - Kwiecień 5-8, 2024 - Włochy

Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników grilla i barbecue na wyjątkowe wydarzenie – BBQ Expo, które odbędzie się w dniach 5-8 kwietnia w Brescis Fair we Włoszech. To idealna okazja, aby odkryć najnowsze trendy w grillowaniu i wędzeniu, poznać sekrety mistrzów BBQ oraz wypróbować i zakupić najnowocześniejsze grille, akcesoria i pyszne składniki.

Nasze stoisko to miejsce, które z pewnością przyciągnie każdego, kto ceni sobie wyśmienite smaki i jakość. Znajdziecie u nas szeroki wybór produktów, od tradycyjnych wędzarni, przez zaawansowane Smoker BBQ, aż po akcesoria i zrębki wędzarnicze różnorakich gatunków drzew. Dodatkowo, nasz zespół ekspertów będzie do Waszej dyspozycji, aby podzielić się wskazówkami, jak uzyskać idealny efekt wędzenia i sprawić, by każde wędzenie było niezapomniane.

Nie przegapcie również okazji do udziału w pokazach gotowania na żywo oraz warsztatach, które odbędą się na naszym stoisku. Będzie to wyjątkowa szansa, aby zobaczyć w akcji profesjonalistów i nauczyć się od najlepszych. Dowiedzcie się, jak przygotować perfekcyjnego łososia, soczyste wędzone ryby czy wyjątkowe wegetariańskie przysmaki.

Przyjdźcie odwiedzić nasze stoisko na BBQ Expo w Brescis Fair i dołączcie do naszej wspólnoty pasjonatów grillowania i wędzenia. Odkryjcie z nami magię dymu, smakujcie, uczcie się i bawcie razem z nami. Niezależnie od tego, czy jesteście doświadczonymi wędzarzami, czy dopiero rozpoczynacie swoją przygodę z wędzeniem, gwarantujemy, że znajdziecie coś dla siebie.

Oczekujemy na Was z niecierpliwością!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone.