Informacje o firmie Borniak

Wędzenie w najlepszej postaci

Jesteśmy polskim producentem wysokiej jakości urządzeń wędzarniczych. Stoi za nami doświadczenie, wiedza i pasja. Przemawia za nami zadowolenie Klientów.

Przez lata przebyliśmy długą drogę – od niewielkiego warsztatu technologicznego do nowoczesnego przedsiębiorstwa, które obecnie jest liderem sprzedaży i dystrybucji urządzeń wędzarniczych. Równocześnie, co z dumą podkreślamy, nigdy nie zawróciliśmy z obranego kursu.

Od zawsze powtarzamy, iż w kwestii smaku i zdrowia, tradycyjne metody wędzenia są bezkonkurencyjne, co wcale nie oznacza, że samych urządzeń nie można udoskonalić – w tym zakresie mamy duże osiągnięcia. Nieprzerwanie poszerzamy ofertę i podnosimy jakość produktów i usług.

To wszystko sprawia, że stale powiększa się grono naszych Klientów – znajdziemy pośród nich zapalonych wędkarzy i myśliwych, działkowiczów, a także właścicieli ośrodków agroturystycznych. Podążamy również w kierunku Slow Food i miłośników amerykańskiego barbecue.

Słowem – wszystkich, którzy cenią zdrowe jedzenie i domowe sposoby jego wytwarzania.

Nasi klienci i firmy, z którymi współpracujemy, zlokalizowane są w całej Europie i poza nią. Stale poszerzamy punkty dystrybucyjne naszych produktów oraz jesteśmy otwarci na współpracę.

Czujemy się częścią większego zjawiska – świadomego powrotu do tradycyjnych metod wytwarzania wyrobów żywnościowych, z naszą społecznością dzielimy się recepturami i posiadaną wiedzą.

Borniak Logo
Borniak BBQ Logo