Spoga+Gafa 16-18 Czerwiec 2024 Kolonia - Niemcy

Spoga+Gafa 16-18 Czerwiec 2024 Kolonia - Niemcy

Spoga+Gafa 16-18 Czerwiec 2024 Kolonia - Niemcy

Zaproszenie na Targi Spoga-Gafa 2024 w Kolonii

Serdecznie zapraszamy Państwa na jedno z najważniejszych wydarzeń w branży ogrodniczej i grillowej – Targi Spoga-Gafa, które odbędą się w dniach 16-18 czerwca 2024 roku w Kolonii, Niemcy. Jest to wyjątkowa okazja, aby zobaczyć najnowsze trendy i innowacje w ogrodnictwie, a także w świecie grillowania i wędzenia.

Z ogromną przyjemnością informujemy, że firma Borniak będzie miała zaszczyt się tam przedstawić, prezentując swoje najnowsze produkty oraz cały dotychczasowy asortyment. Od klasycznych wędzarni, przez smokery BBQ, aż po akcesoria i zrębki wędzarnicze – wszystko to będzie można zobaczyć i przetestować na naszym zewnętrznym stoisku.

Ale to nie wszystko! Będziemy mieli przyjemność zaprezentować Państwu pokazy wędzenia oraz barbecue. Nasze menu będzie obfitować w różnorakie przysmaki, takie jak rzeberka, pulled pork, różnorakie przekąski oraz ryby, w tym łososia, przyrządzane na oczach zgromadzonych gości.

Co więcej, na naszym stoisku sztukę przygotowywania potraw będą prezentować nasi najlepsi kucharze: Markus Heusel – profesjonalista w dziedzinie wędzenia, Gerard Da Deppo – ekspert od wędzenia ryb, oraz Randy Mowers – specjalista w dziedzinie barbecue. To wyjątkowa okazja, aby na żywo zobaczyć, jak mistrzowie kulinarni tworzą swoje dzieła.

Targi Spoga-Gafa to nie tylko możliwość zapoznania się z najnowszymi produktami, ale również świetna okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych i wymiany doświadczeń z innymi entuzjastami ogrodnictwa i grillowania.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji! Do zobaczenia w Kolonii, na Targach Spoga-Gafa 2024. Czekamy na Państwa na naszym stoisku, aby wspólnie celebrować pasję do ogrodnictwa i sztuki kulinarnej.

Zapraszamy serdecznie!

Spoga+Gafa Spoga+Gafa Spoga+Gafa Spoga+Gafa Spoga+Gafa Spoga+Gafa

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone.