Mistrzostwa Polski Grilla i BBQ Ogrodzieniec 2024

Mistrzostwa Polski Grilla i BBQ Ogrodzieniec 2024

Mistrzostwa Polski Grilla i BBQ Ogrodzieniec 2024

W malowniczych ruinach Zamku Ogrodzieniec, w samym sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, odbędzie się wyjątkowe wydarzenie kulinarno-sportowe – Mistrzostwa Polski Grilla i BBQ Ogrodzieniec 2024. W dniach 25-26 maja 2024 roku, pasjonaci grillowania z całego kraju zmierzą się w kulinarnym pojedynku, by wyłonić najlepszych z najlepszych w sztuce grillowania i BBQ.

Wydarzenie to jest doskonałą okazją dla każdego, kto kocha grillowane przysmaki i chce spędzić czas w wyjątkowej atmosferze. Oczekuje się, że Mistrzostwa przyciągną zarówno zawodowych grillmasterów, jak i amatorów, pragnących podzielić się swoją pasją i sekretami perfekcyjnego grillowania.

Podczas dwudniowego festiwalu uczestnicy będą mieli okazję nie tylko rywalizować, ale też uczestniczyć w warsztatach i pokazach kulinarnych, gdzie znani szefowie kuchni i eksperci BBQ podzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami. To także szansa, aby spróbować wyjątkowych dań z grilla, poznając różnorodność smaków i technik grillowania.

Mistrzostwa Polski Grilla i BBQ nie ograniczają się jednak tylko do rywalizacji. To także festiwal dla całych rodzin, oferujący bogaty program rozrywkowy, w tym koncerty, gry i zabawy dla dzieci, co sprawia, że jest to idealne miejsce na weekendowy wypad.

Miejscem wydarzenia jest Zamek Ogrodzieniec, jeden z najbardziej znanych i fotogenicznych zamków w Polsce, co dodatkowo podnosi atrakcyjność Mistrzostw. Sceneria ruin zamkowych stwarza niepowtarzalny klimat, łącząc historię z nowoczesnymi trendami kulinarnej rywalizacji.

Nie przegapcie Mistrzostw Polski Grilla i BBQ Ogrodzieniec 2024 – to będzie niezapomniane wydarzenie dla wszystkich, którzy cenią sobie dobrą zabawę, doskonałe jedzenie i chcą być częścią tej niezwykłej grillowej społeczności. Zapraszamy do Ogrodzieńca, by razem celebrować sztukę grillowania i BBQ!

ogrodzieniec

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone.