Akcesoria do wędzenia Borniak

 1. Przystawka do zimnego wędzenia Alu-Cynk
  Ocena:
  100%
  219,00 zł
 2. Przyprawa Fish Hunter
  Ocena:
  100%
  34,99 zł

Wzmocniony ruszt do cięższych potraw, a może dostawka umożliwiająca przyrządzenie mięs, ryb i warzyw na zimno? Akcesoria do wędzenia Borniak rozszerzą zakres możliwości Twojego stanowiska i pomogą w przygotowaniu jeszcze większej liczby aromatycznych potraw. Praktyczny osuszacz, a może dodatkowa misa? Poznaj pełen zakres naszych dodatków do wędzarni.

Haki i misy na żywność

W sprzedaży znajdziesz między innymi kilka rodzajów specjalnych haków, które można wykorzystać przede wszystkim podczas wędzenia ryb. Wykonano je ze stali kwasoodpornej, a ich pręty mają średnicę 3 mm lub 4 mm. W sklepie marki Borniak zaopatrzysz się także w misy wędzarnicze. To bardzo praktyczne akcesoria - można wykorzystać je zarówno do przygotowywania mięsa, jak i warzyw. Specjalna, gęsta perforacja sprawia, że dym i wysoka temperatura mogą równomiernie przenikać do potraw. Misy do wędzenia są dostępne w dwóch rozmiarach: 39 x 2 8x 4,5 cm i 48 x 36 x 4,5 cm.

Osuszacz do wędzarni - czy jest potrzebny?

Firma Borniak ma też w ofercie akcesoria wędzarnicze, które pomagają w odparowaniu wody z żywności. Osuszanie mięsa (lub innego wsadu) jest krokiem, którego nie wolno pominąć. Aby cały proces przebiegł pomyślnie, polecamy zaopatrzyć się w osuszacz do wędzarni. Montaż tego specjalnego wentylatora jest szybki i bezproblemowy, a w efekcie osuszacz zostanie na stałe połączony z urządzeniem. Warto zamówić także termometr bezprzewodowy oraz pasujące do niego sondy. Osiągniecie i utrzymanie odpowiedniej temperatury są ważne zarówno podczas suszenia, jak i wędzenia. Odkrywaj także inne akcesoria wędzarnicze od firmy Borniak: zestawy przypraw, ruszty o różnych rozmiarach, pokrowce ochronne, koła i łączniki.