Nowa seria wędzarni i smokerów

 1. Wędzarnia 70 SIMPLE
  Ocena:
  100%
  3 599,00 zł
 2. Smoker 70 BBQ INOX TIMER
  Ocena:
  100%
  5 299,00 zł
 3. Wędzarnia 70 TIMER
  Ocena:
  80%
  3 999,00 zł

Sprawdź, co na Ciebie czeka w naszej ofercie! Nowe wędzarnie dostępne w naszym portfolio to zbiór wysokiej klasy urządzeń, które pozwolą Ci przyrządzić fantastyczne mięsa, sery i nie tylko! Najnowsze modele to gwarancja doskonałej wydajności i prostej obsługi - wystarczy kilka chwil, by ustawić odpowiednią temperaturę i czas pracy. Nasza oferta to również ogromna różnorodność. Znajdziesz tutaj egzemplarze o różnej pojemności, mocy oraz trybach pracy. Nie zapomnieliśmy również o miłośnikach klasycznego BBQ w stylu amerykańskim! Odkrywaj nasze propozycje i zawsze bądź na bieżąco!

Nowości w naszej ofercie - sprawdź nasze wędzarnie!

Co konkretnie czeka na Ciebie w ramach tej kategorii naszego sklepu internetowego? Na uwagę z pewnością zasługują klasyczne wędzarnie, które pozwolą Ci przygotować żywność na dwa sposoby - na gorąco lub na zimno. Co ważne, proces jest całkowicie naturalny, a mięsa oraz inne produkty nie są wystawiane na działanie chemicznych dodatków. Zrębki wędzarnicze spalane są w osobnej komorze, dzięki czemu żywność nie jest osmolona. Nowe urządzenia w naszej ofercie to również smokery BBQ - poza funkcją wędzenia umożliwiają one powolne opiekanie gorącym dymem. Jest to świetny sposób na przygotowanie potraw w stylu amerykańskiego barbecue - w tym żeberek, szarpanej wieprzowiny, a nawet steków i pieczywa.

Nowe serie naszych urządzeń to także najwyższa jakość wykonania. Wnętrze wędzarni wykonane zostało ze stali nierdzewnej, która jest bezpieczna w kontakcie z żywnością, a jednocześnie łatwa w utrzymaniu. Prosty w obsłudze sterownik utrzymuje odpowiednią temperaturę (maksymalnie 120 lub 150 stopni w zależności od modelu), a w wersji TIMER pozwala również na dowolne odmierzanie czasu pracy. W naszej ofercie nowości znajdziesz egzemplarze o pojemności 70 lub 150 litrów.

Duża wydajność i łatwe utrzymanie - przekonaj się!

Inne zalety nowych serii naszych wędzarni i smokerów to chociażby banalne utrzymanie w czystości - zestaw misek i pojemników na ociekający tłuszcz, wodę oraz popiół zapobiega odkładaniu się nieczystości. Sprawdź opisy konkretnych modeli, gdzie czeka na Ciebie więcej informacji na temat specyfikacji. Masz pytania? Skontaktuj się z nami!