Wędzarnie elektryczne, smokery i generatory dymu

 1. Smoker 70 BBQ INOX TIMER
  Ocena:
  100%
  5 299,00 zł
 2. Wędzarnia 70 TIMER
  Ocena:
  80%
  3 999,00 zł
 3. Wędzarnia 70 SIMPLE
  Ocena:
  100%
  3 599,00 zł
 4. Generator Dymu Nierdzewny GDS-01
  Ocena:
  100%
  949,00 zł

W tej części naszego sklepu internetowego znajdziesz trzy rodzaje urządzeń, które pomogą Ci w samodzielnym przygotowaniu aromatycznego mięsa, wędlin, ryb bądź warzyw. Wędzarnie elektryczne Borniak ze stali nierdzewnej to nasze flagowe produkty. Zaprojektowano je tak, aby z ich używaniem nie miał problemu nawet początkujący. Panel elektryczny odpowiadający za regulację temperatury oraz przycisk rozpoczynający kontrolowanie spalania zrębków wykonują niemal całą pracę za Ciebie. Elektryczne wędzarnie ze stali nierdzewnej występują w pięciu wariantach. Obok nich w ofercie znajdują się także smokery BBQ oraz generatory dymu - wszystkie przeznaczone do użytku zewnętrznego. Zapraszamy do przejrzenia asortymentu!

Do grillowania i konserwowania żywności w dymie

Wędzarnie BBQ od marki Borniak zostały przygotowane z myślą o amerykańskim barbecue i typowych dla niego żeberek, wieprzowiny czy kiełbasek, koniecznie w towarzystwie klasycznego sosu. Smokery z naszej oferty wyróżniają się połyskującą powierzchnią uzyskaną dzięki stali nierdzewnej. Mają różną wielkość: w zależności od modelu zmieści się w nich 10-20 kg mięsa bądź innego wkładu. Urządzenia do BBQ można z powodzeniem wykorzystywać zarówno podczas grillowania, jak i wędzenia potraw w gorącej oraz niskiej temperaturze.

Generator dymu to urządzenie sprzedawane oddzielnie do twojej komory wędzarniczej. Masz już wędzarnię i chcesz by twoje wędzenie było jeszcze prostsze. Potrzebujesz Generatora dymu by zautomatyzować wytwarzanie dymu. Modele z oferty sklepu Borniak na pełnym wkładzie zrębek wytwarzają dym nawet przez 8 godzin. Który z naszych produktów znajdzie się w Twoim ogrodzie?