Przyprawy

Aby nadać wyrobom perfekcyjny smak, trzeba koncentrować się na wielu elementach, nie tylko na procesie wędzenia. Chcąc upewnić się, że będą perfekcyjne, trzeba zwrócić również uwagę na przyprawy. Każda z dostępnych w naszym asortymencie mieszanek ma zupełnie innych charakter.

Doskonałym przykładem jest zalewa Fish Hunter, która pozwoli przygotować ryby w tradycyjny sposób. Nadaje się ona do pstrągów, makreli i wielu innych gatunków.

Posiadamy także BBQ Injection, czyli płynną mieszankę przypraw, przystosowaną do wstrzykiwania wewnątrz mięsa przeznaczonego do grillowania. Przyprawa nadaje mięsu niepowtarzalnego smaku i sprawia, że wyroby stają się o wiele bardziej soczyste.

W asortymencie posiadamy także produkty jak Magic Dust. Jest to klasyczna, Amerykańska mieszanka przypraw na grilla. W swoim składzie zawiera paprykę, czosnek, kminek, pieprz, musztardę, seler, sól oraz cukier. Oferujemy także mieszankę Pitmasters Pride, która łączy typowe przyprawy stosowane w BBQ z ziołami, które wynoszą potrawę na zupełnie nowy poziom.