Nie możesz złożyć zamówienia z tego kraju: United States

Formy płatności

Wszystko na temat sposobów płatności

Szybka płatność on-line

Jest to płatność wykorzystująca zewnętrzny serwer płatności, dzięki czemu potwierdzenie zapłaty za zamówienie następuje po kilku minutach.

Po wybraniu tej opcji oraz potwierdzeniu zamówienia zostaniesz przeniesiony do serwisu płatności elektronicznej. Tam zostaniesz poproszony o zaznaczenie banku, z którego wysłana zostanie płatność. Jeśli na stronie zabraknie Twojego banku, wybierz opcję "przelew bankowy", dzięki temu wygenerujemy dla Ciebie indywidualny blankiet do przelewu. Następnie w kolejnym kroku zostaniesz poproszony o potwierdzenie zamówienia, dzięki czemu pojawi się strona wybranego banku, gdzie możesz dokonać opłaty.

Serwisy płatności on-line w zależności od kraju zamówienia to

PayPal

PayU

Przelew Bankowy

Jest to przelew tradycyjny, w którym potwierdzenie zapłaty następuje zazwyczaj po 24h w dni robocze.

Po wybraniu tej opcji oraz potwierdzeniu zamówienia zostaniesz przeniesiony na stronę z numerem rachunku do zrobienia przelewu, oraz kwotą jaką trzeba zapłacić na zamówienie. W tytule zamówienia prosimy wpisywać numer zamówienia. Dodatkowo zestawienie zamówienia oraz informacje o płatności zostaną przesłane do Ciebie na maila.

Płatność gotówką

Po wybraniu tej opcji będziesz płacić gotówką w zależności czy wybrałeś opcje:

Dostawa kurierem - Kurier przyjedzie do ciebie wraz przesyłką a opłatę za zamówienie przekażesz kurierowi. Przed wysłaniem przesyłki zostaniesz poinformowany przez nas o planowanym przyjeździe kuriera.

Odbiór osobisty - Towar zostanie przygotowany u nas w sklepie i będzie czekał na odbiór. Zapłacisz jak przyjedziesz po odbiór.

Płatność Ratalna

Po wybraniu sposobu płatności "płatność PayU" , masz możliwość zakupu na raty poprzez usługę elektroniczną serwisu PayU S.A. Zakup na raty jest dostępna od kwoty 300,00 zł. Odwiedź stronę PayU raty.