DE: Ab 2018 fuehren wir neue Produkte - digital gesteuerte Raeucheroefen und neue Zubehoer SETS. Bis der Einfuehrung von neuen Produkten bleibt unserer Shop unaktiv. Wir bitten um Geduld und werden alles machen um Wartezeit zu verkuerzen. Anfang Februar soll schon alles funktionieren. Da werden wir auch fuer Sie zur Verfuegung stehen, Wir wuenschen ein schoenes Neues Jahr 2018

PL: Szanowni Państwo, W Nowym 2018 Roku firma BORNIAK wprowadza do sprzedaży nowe modele wędzarni – cyfrowe oraz BBQ – a także akcesoria i zestawy. Do czasu włączenia nowego asortymentu do systemu obsługi Klienta nasz sklep pozostanie nieaktywny. Dokładamy starań aby ten czas skrócić do niezbędnego minimum. Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą BORNIAKA i składania zamówień w drugiej połowie stycznia. WSZELKIEJ POMYŚLNOŚCI W NOWYM ROKU ŻYCZY ZESPÓŁ BORNIAKA!

EN: Dear Sir or Madam, In New 2018, BORNIAK launches new models of smokehouse - digital and BBQ - as well as new accessories and sets. Until the new product range is included in the customer service system, our store will remain inactive. We strive to shorten this time to the necessary minimum. We invite you to familiarize yourself with the new offer of BORNIAKA and place orders in the second half of January. BEST WISHES IN THE NEW YEAR'S EVE, BORNIAKA TEAM!

Nie możesz złożyć zamówienia z tego kraju: United States

Informacje o naszej firmie


Jesteśmy polskim producentem wysokiej jakości urządzeń wędzarniczych. Stoi za nami doświadczenie, wiedza i pasja. Przemawia za nami zadowolenie Klientów.

Przez lata przebyliśmy długą drogę - od niewielkiego warsztatu technologicznego, do nowoczesnego przedsiębiorstwa, które obecnie jest liderem sprzedaży urządzeń wędzarniczych. Równocześnie, co z dumą podkreślamy, nigdy nie zboczyliśmy z obranego kursu.

Od zawsze powtarzamy, że w kwestii smaku i zdrowia tradycyjne metody wędzenia są bezkonkurencyjne, co wcale nie oznacza, że samych urządzeń nie można udoskonalić - akurat w tym zakresie mamy duże osiągnięcia. Wciąż dążymy do perfekcji, poszerzamy ofertę i podnosimy jakość produktów i usług.

To wszystko sprawia, że stale powiększa się grono naszych Klientów - znajdziemy pośród nich zapalonych wędkarzy i myśliwych, działkowiczów, gospodynie, a także właścicieli ośrodków agroturystycznych.

Słowem - wszystkich, którzy cenią zdrowe jedzenie i domowe sposoby jego wytwarzania.

Nasi klienci i firmy, z którymi współpracujemy zlokalizowane są w całej Europie i poza nią. Stale poszerzamy punkty dystrybucyjne naszych produktów oraz jesteśmy otwarci na współpracę.

Czujemy się częścią większego zjawiska - świadomego powrotu do tradycyjnych metod wytwarzania wyrobów żywnościowych, życia w harmonii i blisko natury.

Niewątpliwie jesteśmy firmą z misją - jednym przypominamy o smakach dzieciństwa, które w pewnym momencie utracili, innym dajemy skosztować ich po raz pierwszy. Jedni i drudzy są zachwyceni. Po prostu - zmysłów nie sposób oszukać.


Informacje medialne

Dodatkowe informacje, logotypy i identyfikacja wizualna, materiały reklamowe znajdziesz na podstronie "Media i prasa".

Media i prasa