Nie możesz złożyć zamówienia z tego kraju: United States

Informacje o naszej firmie


Jesteśmy polskim producentem wysokiej jakości urządzeń wędzarniczych. Stoi za nami doświadczenie, wiedza i pasja. Przemawia za nami zadowolenie Klientów.

Przez lata przebyliśmy długą drogę - od niewielkiego warsztatu technologicznego, do nowoczesnego przedsiębiorstwa, które obecnie jest liderem sprzedaży urządzeń wędzarniczych. Równocześnie, co z dumą podkreślamy, nigdy nie zboczyliśmy z obranego kursu.

Od zawsze powtarzamy, że w kwestii smaku i zdrowia tradycyjne metody wędzenia są bezkonkurencyjne, co wcale nie oznacza, że samych urządzeń nie można udoskonalić - akurat w tym zakresie mamy duże osiągnięcia. Wciąż dążymy do perfekcji, poszerzamy ofertę i podnosimy jakość produktów i usług.

To wszystko sprawia, że stale powiększa się grono naszych Klientów - znajdziemy pośród nich zapalonych wędkarzy i myśliwych, działkowiczów, gospodynie, a także właścicieli ośrodków agroturystycznych.

Słowem - wszystkich, którzy cenią zdrowe jedzenie i domowe sposoby jego wytwarzania.

Nasi klienci i firmy, z którymi współpracujemy zlokalizowane są w całej Europie i poza nią. Stale poszerzamy punkty dystrybucyjne naszych produktów oraz jesteśmy otwarci na współpracę.

Czujemy się częścią większego zjawiska - świadomego powrotu do tradycyjnych metod wytwarzania wyrobów żywnościowych, życia w harmonii i blisko natury.

Niewątpliwie jesteśmy firmą z misją - jednym przypominamy o smakach dzieciństwa, które w pewnym momencie utracili, innym dajemy skosztować ich po raz pierwszy. Jedni i drudzy są zachwyceni. Po prostu - zmysłów nie sposób oszukać.


Informacje medialne

Dodatkowe informacje, logotypy i identyfikacja wizualna, materiały reklamowe znajdziesz na podstronie "Media i prasa".

Media i prasa